Kredyt samochodowy porównanie

21 października 2011

Kredyt samochodowy możemy zaciągnąć na kupno samochodu nowego i używanego. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Warunki n jakich możemy zaciągnąć kredyt na samochód zależą od polityki cenowej bank i ogólnych warunków na rynku. Nie stać Cię na zakup  auta w z własnej kieszeni? Koniecznie powinieneś zapoznać się z niezależnym rankingiem kredytu na samochód.

W naszym kraju co roku sprzedaje się ok. pół miliona samochodów osobowych. Jest to bardzo płynny rynek stale uzupełniany o nowe egzemplarze aut. Ponad połowa ze sprzedawanych pojazdów w skali roku to auta używane mające ponad 10 lat. Tanie kredyty samochodowe to świetna alternatywa dla osób, których na zakup samochodu nie stać.  Procedura weryfikacji konsumenta jest analogiczna do innego rodzaju pożyczki bankowej. Analizie podlega historia kredytowa kredytobiorcy oraz jego stabilność ekonomiczna. Potrzebne dokumenty to w większości przypadków potwierdzenie zarobków. Zaleta takiego rozwiązania jest przede wszystkim dużo niższe oprocentowanie niż w przypadku kredytu. Tani kredyt uzyskamy w prawie każdym banku. Co zrobić aby nie pogubić się w wyborze i ocenie pożyczek na samochód.

Kredyt samochodowy – porównanie

Ocena kredytu na samochód powinna zaczynać się od analizy kilku najważniejszych parametrów. Są nimi oprocentowanie, prowizja, ubezpieczenie oraz marża banku. Kredytem bankowym możemy sfinansować zakup zarówno u dealera samochodowego, w komisie lub od osoby indywidualnej. Zainteresowałeś się autem zza granicy? Nic nie stoi Ci na przeszkodzie. Bank skredytuje również taki zakup. Kredyt samochodowy, porównanie jego atrakcyjności i opłacalności nie jest do końca możliwe. Każdy klient ma bowiem zupełnie inne wymagania. Kredyt samochodowy dla wielu osób to jedna droga do posiadania własnych czterech kółek. Niektóre banki nie wymagają nawet wkładu własnego.