Oferty kredytowe

22 lutego 2012

Co bank to obyczaj. Instytucje finansowe różnią się od siebie polityką cenową w zależności od poszczególnych produktów i usług. Na rynku polskim pojawia się coraz więcej nowych oddziałów bankowych. Na każdym rogu ulicy obserwujemy kolejna placówkę bankową. Kredyty zdominowały nasze życie do tego stopnia , że większość z nas nie jest w stanie kupić mieszkania bez zaciągania długu w banku.

Otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej z placówki bankowej nie jest dzisiaj tak proste jak jeszcze kilka lat temu. W związku z niestabilną sytuacją gospodarczą i zawirowaniami na rynkach finansowych banki postanowiły zabezpieczyć się przed ewentualną niewypłacalnością konsumentów. Komisja Nadzoru Finansowego wraz z Ministerstwem Finansów wystosowała modyfikację pierwotnej Rekomendacji S. Jednym z wiążących postulatów owej Rekomendacji jest ustalenie okresu spłaty kredytu do 25 lat. Mimo, że kredyty będą w dalszym ciągu ustalane dla szerszej perespektywy czasowej to zdolność kredytowa konsumenta liczona będzie dla 25 lat. Kolejnym warunkiem znowelizowanej rekomendacji jest wycofanie z obiegu kredytowego ofert kredytów walutowych. Związek proponuje również usunięcie zapisów dotyczących uwzględniania w ocenie zdolności kredytowej prawdopodobnego obniżenia dochodów z uwagi na wkroczenie klienta w wiek emerytalny w okresie spłaty kredytu.

Poniżej przedstawiamy najlepsze oferty kredytowe luty 2012 wybrane spośród setek bankowych propozycji.

Deutsche Bank

Zapraszamy do skorzystania z oferty Deutsche Bank online. Wyślij wniosek przez internet do banku. Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Doradca Deutsche Banku skontaktuje się z Tobą i pomoże załatwić formalności
do 100% wartości nieruchomości
promocja – prowizja 0%
okres kredytowania do 40 lat
Kredyty mieszkaniowe – GETIN Bank
honorowanie wszelkich regularnych dochodów
maksymalny okres kredytowania do 50 lat
kwota kredytu uzależniona od wartości nieruchomości
mBank

hipoteki na 100% wartości nieruchomości!
darmowe przewalutowanie dowolną ilość razy w roku
wcześniejsza spłata części lub całości kredy