Recenzja kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

14 października 2018

Kredyty gotówkowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, tym bardziej że niskie stopy procentowe zachęcają do pożyczania. Czy wśród licznych ofert bankowych pożyczek warto zainteresować się także tym, co proponuje klientom Raiffeisen Polbank?

Zainteresowanie kredytami gotówkowymi zawsze było duże, ponieważ dodatkowa gotówka jest nam potrzebna – obojętnie, na jaki cel. Nie zawsze dysponujemy własnymi pieniędzmi. Czasami trzeba więcej niż zwykle zainwestować, wówczas sięgamy po kredyty w bankach.

Zróżnicowana oferta

Banki doskonale wiedzą, że oprocentowanie kredytów nie może być wyższe niż czterokrotność stopy lombardowej, która obecnie wynosi 2,50 proc. W związku z tym oprocentowanie kredytu nie może przekroczyć 12 proc. Banki stosują się do tych zaleceń, ale należy pamiętać, że nie oprocentowanie nominalne jest najważniejsze, ale RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. W skład RRSO wchodzi nie tylko oprocentowanie nominalne kredytu, ale również wszystkie pozostałe koszty kredytu. Przy wyborze jak najkorzystniejszego kredytu należy kierować się wysokością RRSO.

Gotówka w Raiffeisen

Jednym z największych banków w Polsce jest Raiffeisen Polbank, oferujący swoje produkty i usługi zarówno przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym. Oferta tego banku jest ciekawa, a sam bank z dużym powodzeniem konkuruje z innymi bankami w walce o klienta. Kredyt bez odsetek jest tego najlepszym przykładem. Warto zapoznać się z ofertą tego banku, m.in. z Bezpiecznym Kredytem.

W zamian za 9 proc. prowizji

Ma to być prosty kredyt bez odsetek, bez ubezpieczeń i dodatkowych opłat. Tylko i aż 9 proc. prowizji wystarczy bankowi. O taki kredyt może się starać każdy. Ważne szczegóły tej oferty to:
– 0 proc. oprocentowania kredytu,
– od 1000 zł do 150 tys. zł,
– na dowolny cel konsumpcyjny,
– bez zaświadczeń o dochodach przy kwocie do 5000 zł.

Jak zamówić ten kredyt?

Kredyt bez odsetek w Raiffeisen Polbank Banku można zamówić, zgłaszając się bezpośrednio w placówce banku, telefonicznie za pomocą infolinii oraz przez Internet. Zadzwonić można pod numer: 801 180 801 lub 22 549 99 99. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–20.00, a także w sobotę w godz. 9.00–14.00. 

Każdą ofertę należy dokładnie sprawdzić

Wszystkie banki proponują swoim klientom oferty reklamowe, a z reklamą różnie bywa. Oferty kredytów bankowych należy sprawdzać, bowiem oferta reklamowa i rzeczywista to zazwyczaj dwie różne sprawy. Na rynku kredytowym od dawna trwa ostra rywalizacja między bankami, dlatego należy tę ofertę dokładnie analizować. Niestety, poszukujący najkorzystniejszych kredytów często tego nie robią.